PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 894
oceny
5,2 10 1 44894
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Czy ktos wie kiedy moze pojawic sie pierwszy zwiastun ?

funtoma

Dołączam się do tego pytania - sam jestem ciekaw :)

ocenił(a) film na 10
Nike

Podobno pracę nad zwiastunem się rozpoczęły. Chociaż pewnie będzie to zapowiedź(teaser) w którym g**** pokażą!

Dzień w którym zobaczę pełny zwiastu będzie dniem zapisanym na czerwono w kalendarzu!

ocenił(a) film na 6
Lord_10

no, to chyba wszyscy się nie możemy doczekać:)
aczkolwiek bardziej czekam na premierę.

Anima_Sola

ja was nie rozumiem ;P
jak można oczekiwać na taki chłam? Bo to mało efektów specjalnych w innych filmach?? Czy już nie lepiej czekać na film z fabuła, "duszą" przyprawiony ładnymi efektami tj. np Spider-man 3??

ocenił(a) film na 6
Sidious

Spiderman to chłam przy AVP (imho). poza tym o gustach sie nie dyskutuje:P

Anima_Sola

Czy Ty wiesz, co Ty mówisz, kolego? Racja, że gusta nie podlegają pod dyskusję, ale stwierdzając, że SM to chłam przy AvP gadasz, delikatnie mówiąc, bzdety. Patrząc okiem suchego recenzenta można dostrzec, że Spider ma o wiele bogatszą, sensowniejszą i ciekawszą fabułę od całkowicie komercyjnego, efekciarskiego Alien vs. Predator. I nie ma się o co spierać, Spidera (filmy, nie animowane odcinki)obejrzałem całkiem niedawno, AvP widziałem kilkakrotnie i bez wątpienia widać, co jest lepsze. No chyba że masz 15 lat i dla Ciebie nie liczy się nic oprócz samej akcji, bezustannej napierdalanki i masy efektów, wtedy po prostu pozostawię Twoją wypowiedź bez komentarza. ;P

Pozdro

Sidious

Raczej "koleżanko" :P

Nike

a niech bedzie i koleżanka, w każdym razie nie potrafi logicznie oceniać filmów :P

ocenił(a) film na 6
Sidious

15 lat nie mam. a to jest tylko i wyłącznie moja opinia. a czy spiderman ma o wiele ciekawszą, bogatsza czy sensowniejszą fabułę? nie wiem. zresztą nie robi mi to różnicy. i tak wolę AVP i tak.
i koleżanko.

użytkownik usunięty
Anima_Sola

Jak dla mnie AVP to oczywiście o wiele ciekawsza tematyka, ale film akurat totalnie zrypany, czego nei można powiedzieć o Spidermanie :P

Obejrzyjcie sobie najnowszą wersję AVP > http://www.youtube.com/watch?v=s0RNGkRd0uY

ocenił(a) film na 10
Sidious

"No chyba że masz 15 lat i dla Ciebie nie liczy się nic oprócz samej akcji" - zastanów się trochę co jest dla dzieci i co jest bardziej poważne. Raczej nie chłopiec w czerwonej piżamie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones