PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 894
oceny
5,2 10 1 44894
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Zauważyłem , że wielu osobom (w tym także mnie) nie podobał się wątek sojuszu pomiędzy głowną bohaterką a Predatorem . Problem polega na tym , że AVP jest adaptacją komiksu , gdzie wątkiem przewodnim jest takie właśnie przymierze (co jest zresztą początkiem koszmaru w którym kobieta zostaje przyjęta do klanu Predatorów - porażka !!!!!!) . Tak czy inaczej moje zdanie jest takie , że twórcy powinni odrzucić te pseudożródła popłuczyn komiksowych i bazując jedynie na filmach z cykli Alien i Predator stworzyć coś własnego - lepszego . Jeśli to by im się udało mógłby powstać film na miarę Aliens J. Camerona
Osobiście nie sądzę , żeby Ridley Scott wziął się za ten film , znając część I
Pozdrowienia

sireMartin

Powiedz mi: czytałaś chociaż komiks? Jeżeli nie to cie oświecę. Otóż film ma niewiele wspólnego z komiksem(mimo iż tam tez wystepuje wątek sojuszu, co jest rowniez moim zdaniem głupie ale itak fabuła jest o niebo lepsza)
"Osobiście nie sądzę , żeby Ridley Scott wziął się za ten film , znając część I" mogłabyś sprecyzować co masz na myśli, bo ja tego zdania nie łapię. Pozdro.

Yazon

Masz na myśli czy Scott bedzie rezyserował AvP2? Wydaje mi sie że on by wolał włożyc palce w maszynkę do mięsa. ;)

Yazon

O to mi chodziło - jakiś czas temu pojawiła się plotka że Ridley ma reżyserować AvP II . Co do maszynki do mięsa - też tak sądzę :)
Komiks czytałem - nie podobał mi się z wyżej wymienionych powodów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones