PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 894
oceny
5,2 10 1 44894
3,9 11
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Słabizna.

ocenił(a) film na 3

Bardzo lubię filmy o Obcych i Predatorze, ale to juz zakrawa na profanację. Tandetny, prosty jak budowa cepa scenariusz. Kompletnie nie przemawiający do mnie bohaterowie, z ktorymi widz nie może nawiązać zadnej więzi, gdyż giną szybko i w bezsensowny sposób - zero szacunku.
Durne i facepalmowe akcje w stylu: "widzisz, tam nie ma zadnych potworów". i nagle "sru" i gość zabity. Normalnie horror klasy c, albo nawet d.
Kompletne zepsucie legendarnych ras - predator idiota, gapowaty jak niedowidzący dresiarz, mający problem z celnością i ogolnie straszny "pozer", obcy mutujacy sie z kim chcą i w co chcą, lącznie z megadebilizmem roku - zaplodnieniem przez gardlo XD
Drewniane aktorstwo - a ta laska to juz szczyt szczytów. Ciemne scenerie - w filmie gówno widac na dobrym sprzęcie i jakosci HD - pewnie chcieli ukryc masę aktorskich i technicznych niedoróbek. Film wyglada jak jeden wielki kicz. Na plus tylko czasem ładnym efektem zarzucili predatora. Rozczarowałem sie.

ocenił(a) film na 1
pejotl79

Jedynym wspomnieniem, jakie pozostało mi po seansie, to fakt, że w tym filmie faktycznie ledwo co widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones