PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300636}

Obcy kontra Predator 2

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem
5,2 44 878
ocen
5,2 10 1 44878
3,9 10
ocen krytyków
Obcy kontra Predator 2
powrót do forum filmu Obcy kontra Predator 2

Ślady po Obcych i ich zabójstwach skrupulatnie tuszował, a gdy sam zabił człowieka, obdarł ze
skóry i powiesił na drzewie, żeby wszyscy mogli widzieć. Dla mnie to nielogiczne ale może ktoś ma
na to sensowne wytłumaczenie...

ocenił(a) film na 3
widbos

bardzo dobre i logiczne pytanie.Przeciez przylecial z okreslona misja wojskowa a nie jako łowca ,wiec zgadzam sie z Toba ze to nielogiczne.

widbos

Pewnie nawet sami scenarzyści nie rozumiali :P

ocenił(a) film na 2
widbos

Nie chcę na siłę tłumaczyć zachowania predatora, ale jedyne co mi przyszło do głowy, to fakt, że może nie chciał żeby rasa ludzka miała jakie kolwiek pojęcie o takim stworzeniu jak xenomorph, bo po co by tuszował ślady akurat po nim. Powód? być może mogłoby chodzić o wykorzystanie xenomorpha przez ludzi jako jakiś rodzaj broni biologicznej albo coś jeszcze gorszego.
Ludzi nie tuszował, bo nie miał powodu, taki obyczaj predka;p Myślę, że moja teoria o tym ma pewne poparcie, bo zauważcie, że zatuszował dwa ciała ludzkie w lesie tym niebieskim płynem. Tylko, że te dwa wyjątki miały w na sobie face huggera i pozostawiły one wiele śladów na tych ciałach, dlatego te akurat pred usunął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones